Únor 2011

Helena Bonham Carter | Oscars videos!

28. února 2011 v 18:39 | Aduska |  Helena Bonham Carter
Hel byla na Oscarech dokonalá :) A zastavovali ji na každém kroku.......


----------další videa v článku----------

Helena Bonham Carter | 83rd Annual Academy Awards - Arrivals

28. února 2011 v 5:55 | Aduska |  Helena Bonham Carter
Helena Bonham Carter se spolu s Timem Burtonem a svou matkou dostavila 27.2.2011 (náš čas 28.2.2011 v 01:11) do divadla Kodak v Hollywoodu, kde se konalo slavnostní předávání 83. ročníku cen Akademie - Oscars. V prvním rozhovoru hned odhalila své nohy, kde se ukázalo menší "překvapení"...přímo řekla, že je angličanka, tak proč to nedat najevo :D Pokud jste sledovali přímý přenos, všude jste museli slyšet výkřiky "Helena!" To je ale jen dobře :) Celý večer byla hodně probírána, ale cenu bohužel nezískala :( Ale film The King's Speech (Králova řeč) získal celkem čtyři ceny a tři z toho v nejhlavnějších kategoriích - film, herec v hlavní roli, režisér + původní scénář! Takže moc gratuluji!!!!! A gratuluji Vám všem, kteří jste to tu vydrželi až do rána :) Můj blog během ceremoniálu navštívilo přes 100 lidí....wau! Moc dík!

----------fotky Hel v článku----------

Oscar 2011 - Winners!

28. února 2011 v 3:14 | Aduska |  News
A je to tady....popravdě jsem to trochu nezvládla, protože koukám na nějaké blbé video - jsem stále na červeném koberci a ceremoniál podle toho ještě nezačal, ale už všichni znají výsledky :D No jo, dost zvláštní... Helena cenu bohužel nezískala :(

Mám to!!!!! Sledujte ceremoniál ZDE!!!!

Aktualizace:
Tak vítězným filmem se nakonec stala Králova řeč! V počtu cen se ale rovná Počátku (oba filmy získaly čtyři Oscary). Se třemi cenami poté zaostává The Social Network. Moc gratuluji zejména Colinovi Firthovi, Tomu Hooperovi a celému amsáblu filmu Králova řeč :)

----------v článku najdete vítěze----------

Oscars 2011 online!

28. února 2011 v 0:13 | Aduska |  News
A je to tady! 83. ročník předávání cen Akademie je tu! Jedná se o zlatý hřeb ocenění pro filmy a herce. A i vy můžete vše sledovat i od PC :) Slavnostní večer oficiálně začíná v 1:30, ale online video přímo z Hollywoodu běží již o hodinu dříve, tedy v 00:30. Ahoj všichni, co napjatě sledují a ještě neusnuli :D

!!!ZDE SLEDUJTE ONLINE!!!

Aktualizece- 01:11
Helena Bonham Carter se právě objevila po boku Tima, své matky a Colina Firtha. Má na sobě černé šaty....čekala jsem něco více zajímavějšího, ale Zlaté Glóby jí byly asi vytknuty, tak se drží při zemi :D
Aktualizace- 1:45
Za 15 min začne slavnostní zahájení ceremoniálu. Právě proběhl krátký rozhovor s Hel, kde odhalila své nohy (foto v článku)....prý je angličanka :D
Dále můžeme vidět herce jako Hugh Jackman, Amy Adams, Robert Downey Jr., Natalie Portman, Geoffrey Rush, Nicole Kidman, James Franco, Gwyneth Paltrow, Helen Mirren....atd.
Aktualizace- 2:04
Delší čas věnován filmu Králova řeč a Heleně :)...docela hodně jí probírají! Všude se ozývá křík "Helena!" To je jen dobře :)
Aktualizace- 2:11
Video se začíná sekat.....není se čemu divit, živě se dívá kolem 80 000 lidí!
Aktualizace- 2:45
Objevila se Anne Hathaway (24) je zatím nejmladší uvaděčkou Oscarů v historii :) Má sexy červené šaty :)

----------foto Hel v článku----------

Divadlo + Oscar

27. února 2011 v 10:47 | Aduska |  About me
Tak dnes je to opravdu masakrální den. Po obědě odjíždím do Prahy do divadla na Maškarádu (podle předlohy Terryho Pratchetta). Představní začíná v 17.00 a trvá 200min, takže tam prosedím přibližně čtyři hodiny. Poté mě čeká tříhodinová cesta domů a jelikož ve dvě ráno začínají Oskaři, tak si ani nemůžu jít na ty dvě hodiny schrupnout, protože bych se na 100% nevzbudila :( Má jediná šance na prospání je cesta autem..... Jsem na sebe ráno ve škole vážně zvědavá :D

No a teď k Oskarům..... na internetu bude video živě ze slavnostního večera, ale zatím nevím kde, a doufám, že stránka mrs-lovett.org odkaz zveřejní. Nechci se ale spoléhat jen na jednu stránku - nevíte náhodou Vy, kde nebo kdo odkaz uveřejní? Pokud ano, byla bych Vám moc vděčná, kdybyste to napsali do komentů (pro ostatní bude odkaz na tomto blogu ve 2.00)!!!! Já osobně tu teda prosedím celý večer (spíše bych měla říct ráno)...budete i Vy koukat živě? Snad ano a uvidíme se tu :) Budu zde postupně aktualizovat výsledky a přidávat nějaké fotky.

Helena Bonham Carter | CNN Close Up

26. února 2011 v 13:28 | Aduska |  Helena Bonham Carter
Krásné video o nominované Heleně Bonham Carter.....

(zdroj: mrs-lovett.org)

Emma Watson | První fotky z nové kolekce People Tree!

25. února 2011 v 21:01 | Aduska |  Emma Watson
Emma na svém facebooku zveřejnila novou zprávu spolu s prvníma fotkama k letošní kolekci People Tree, kde jí to ohromě sluší! Ahoj lidi, doufám že jste všichni v pořádku. Jen jsem chtěla, abyste věděli, že právě dnes začíná má kolekce People Tree! Přidala jsem všechny obrázky a videa jsou na mých stránkách http://www.emmawatson.com/en/Projects/People-Tree-SS11/. Samozřejmě si můžete vše od People Tree koupit! Doufám, že se Vám oblečení líbí. Dejte mi vědět, co vy na to...

----------fotky v článku-----------


Deník zasloužilé matky

25. února 2011 v 6:41 | Aduska
Tento skvělý sitcom jsem poprvé viděla před dvěma lety a naprosto mě dostal :D Je to americký seriál o třech řadách natočených v letech 2001 - 2007. V originálu se seriál jmenuje Reba, což je i jméno hlavní postavy, kterou ztvárnila zpěvačka Reba McEntire. Je to zábavné zachycení života svobodné matky, která se musí starat jak o své tři děti, vnouče a zetě, tak o neurotickou ženu jejího bývalého manžela. Určitě všem doporučuju :)

----------fota v článku----------

Helena Bonham Carter | with Emma on BAFTA

24. února 2011 v 15:17 | Aduska |  Helena Bonham Carter
Byly zveřejněny tři skvělé fotky ze setkání Heleny Bonham Carter a Emmy Watson na cenách BAFTA, které se konaly 13. února 2011. Moc to oboum sluší a je vidět, jak je Hel šťastná (taky aby ne, když cenu získala :D).

----------fotky v článku----------

Simpsonovi

23. února 2011 v 21:43 | Aduska
Tak co, máte rádi tento seriál? Já na něm sice tak úplně neujíždím, ale ráda se na pár epizod vždy podívám :) Hlavně je dobré, že se v seriálu objevují prvky z nových filmů nebo nové celebrity. Seriál se vysílá už od roku 1989 a dnes jsme již u 22. řady. Homer, Marge, Bart a Lisa nás doprovázejí každým dílem. Jeden díl trvá něco přes 20 min a žánrově bych to zařadila do rodinné komedie :)

----------děj a fota v článku----------

Helena Bonham Carter | Piers Morgan Interview

23. února 2011 v 8:19 | Aduska |  Helena Bonham Carter
Tak tohle musíte vidět :D Fakt dost vtipný rozhovor s Helenou, Colinem a Geoffreyem......samozřejmě podnícené filmem The King's Speech. Rozhovor vede Piers Morgan, kterého můžete znát jako porotce ze soutěže Británie má talent.


Natalie Dormer | BAFTA Awards

22. února 2011 v 12:22 | Aduska |  Natalie Dormer
goodness.blog.cz
Stejně jako Helena Bonham Carter nebo třeba Emma Watson, i Natali Dormer se zúčastnila slavnostního předávání cen BAFTA (British Academy Film and Television Awards), které se konalo 13.2.2011 v Londýně. Nebyla nominovaná a ani nepředávala cenu - byla speciální host a moc jí to slušelo...i když jako bruneta se mi líbí víc :)

----------fotky v článku----------

Hermiona ve třech podobách

21. února 2011 v 19:49 | Aduska |  Harry Potter
Tak tohle jsem sem prostě musela dát! Na obrázku můžete vidět tři podoby Hermiony. Jednou jako z Havraspáru, poté naši starou známou Nebelvírskou a nakonec Zmijozelské děvče. Mě se líbí obě nové podoby! Nebelvír je už moc stereotypní :)
goodness.blog.cz
(zdroj: superstarkonvickova.blog.cz)

Design 0.05

21. února 2011 v 6:00 | Aduska |  About blog
Bože! To teda dalo zabrat! Vím že výsledek není nic moc, ale kdybyste viděli tu hrůzu předtím :D Původně jsem chtěla sladit obrázky z nejrůznějších předávání cen, ale nakonec zvítězila Black Swan :) Nebudu ani říkat, jak dlouho jsem to dělala.... to víte, vymyslela jsem si pěkně "šikovně" to menu, neseděly mi okraje....no co vám budu povídat :D No a nakonec se mi celý výsledek tak trochu rozmazal, tak jsem musela upustit od podoby č.1 na toto. No aspoň jsem se přiučila novým grafickým dovednostem :)...pro pořádek, ten banner použitý v designu jsem nedělala já!

Také jste si možná všimli, že jsem konečně udělala sekci v menu pro SB. Dala jsem tam jen ty, co na můj blog chodí nejčastěji. Doufám, že se klikačky líbí a ti co tam nejsou, se necítí ublíženě :) To bych opravdu nerada! Trochu si dělám výčitky u Isy a Barusky - mám opravdu hodně SB, ale až se nějaká místa uvolní, budou vaše :)

Jinak tento týden mám prázdniny. Všechny nové filmy mám zkouknutý, tak se asi zase pustím do Upířích deníků. Na zahnání dlouhých večerů je to dobrý seriál :)
Také mě napadlo, že bych začala psát povídku, ale nevím, jestli byste to vůbec četli :(


Šest žen Jindřicha VIII.

20. února 2011 v 15:58 | Aduska |  Books
goodness.blog.cz

Napsala: Alison Weirová
Vydáno: 1991
Přeložil: Zdeněk Hron
Počet stran: 567
Mnou přečteno: 18.2.2011
Hodnocení: 90%

K Vánocům jsem dostala tuto skvělou knihu! Moc jsem si jí přála, protože po všech těch románech o Tudorovcích jsem si potřebovala ujasnit, co pravda je a co ne. Tato kniha je totiž složena pouze z pravdivých informací. Autorka přímo popisuje co měli dotyční na sobě, kde se daná informace uchovala, kdo to napsal a dokonce tam najdeme útržky z dopisů, které jsou doslova přeloženy.

Je fakt, že kdo do tohoto období historie není blázen jako já, tak ho to příliš bavit nebude, protože vše je formou vyprávění....žádné přímé řeči, takže i dost složité na čtení.

No a kniha, jak už je zřejmé z názvu, popisuje životy všech šesti žen anglického krále Jindřicha VIII. - Kateřiny Aragonské, Anny Boleynové, Jany Seymourové, Anny Klévské, Kateřiny Howardové a Kateřiny Parrové.

I See The Light

19. února 2011 v 19:08 | Aduska |  Songs from films
Nádherná píseň z nového animovaného filmu Na vlásku, která je dokonce nominovaná na Oscara :) Mě se strašně vryla do paměti a doufám, že cenu vyhraje! Film je moc krásný...hodně písniček a krásný příběh :)


----------v českém znění v článku----------

Helena Bonham Carter | 61st Berlin Film Festival - The King's Speech

19. února 2011 v 12:19 | Aduska |  Helena Bonham Carter
goodness.blog.cz
Helena se ještě ten samý den (16.2.2011), co na filmovém festivalu v Berlíně propagovala film Toast, oblékla do nové róby! Tentokrát kvůli filmu Králova řeč. Na fotkách ji můžete vidět s hereckým kolegou Colinem Firthem a režisérem filmu Tomem Hooperem. Moc jí to tam slušelo!

----------fotky v článku----------

Helena Bonham Carter | 61st Berlin Film Festival - Toast

18. února 2011 v 19:02 | Aduska |  Helena Bonham Carter
goodness.blog.cz
16.2.2011 se Helena Bonham Carter zúčasnila 31. ročníku Berlínského mezinárodního filmového festivalu. Jela tam na podporu jejího nového filmu Toast a The King's Speech.
Sedmého dne festivalu se nejprve se objevila s režisérem filmu Toast - SJ Clarksonem. A poté následovala konference a focení ke zmíněnému filmu.

-----------fotky v článku----------

Helena Bonham Carter | 14.2.2011

18. února 2011 v 12:05 | Aduska |  Helena Bonham Carter
goodness.blog.cz
Helena si 14.2.2011 vyšla na nákupy v blízkosti jejího bydliště opět trochu bizardněji oblečená :) Na fotkách vypadá úžasně :)

----------fotky v článku----------