Červenec 2012

Olympics Games 2012 online!

28. července 2012 v 0:10 | Aduska |  News
Právě probíhá živý přenos z ceremoniálu letošních letních Olympijských her v Londýně. Dostavila se královna, která si zahrála v úvodní show s Danielem Cragem, a také náš prezident Václav Klaus, kterého jsem zahlédla, když ukazovali český tým, který si vtipně vzal deštníky a gumáky :D Živý přenos můžete od teď až do 12.8. sledovat živě ZDE (pokud máte to štěstí a jste na území ČR) nebo jako já na anglických stránkách ZDE. Jen Vás chci upozornit, že největší naděje českého týmu Barbora Špotáková bude házet 9.8. mezi 19:30 - 23:10 :)

Rupert běžel s pochodní!

25. července 2012 v 17:50 | Aduska |  Harry Potter
Dnes přibližně mezi druhou a třetí hodinou v londýnské čtvrti Barnet běžel Rupert Grint s Olympijsou pochodní. Převzal ji jako předposlední a teď je již po 70ti denní cestě na místě.
V článku najdete i první video :)The Dark Knight Rises

24. července 2012 v 8:15 | Aduska |  Films
První díl Temného rytíře se mi ohromně líbil, tak není divu, že jsem si nemohla nechat ujít ani pokračování. Podle traileru jsem si říkala nic moc, Jokera nemůže nic nahradit, ale takovou skvělou podívanou jsem dlouho neviděla :) Christopher Nolan to sice podle mě moc předimenzoval, ale i tak se máte na co těšit. Tuším, že česká premiéra je již tento čtvrtek, tak hurá do kina :) Přemýšlím, že bych na to za týden zašla podruhé, protože teď v kinech stejně nic moc není.

Hodnocení: 100%

----------trailer v článku----------

Meryl Streep | “Hope Springs” L.A. press conference

22. července 2012 v 20:35 | Aduska |  Meryl Streep
16. července 2012 sekonala konference k filmu Hope Springs v Los Angeles. Dostavil se samozřejmě úřední pár v podobě Meryl Streep a Tommy Lee Jonese. Jsem ráda, že Meryl tak rychle dorostly vlasy... vypadá přímo božsky :)

----------fotky v článku----------

Meryl Streep | Shoot with Lee Jones

20. července 2012 v 19:00 | Aduska |  Meryl Streep
Byla pořízena nádherná fotka Meryl s Tommy Lee Jonesem. Škoda že ve filmu nevypadá takhle :D

Helena Bonham Carter | Další fotky od Jasona Bella

17. července 2012 v 19:50 | Aduska |  Helena Bonham Carter
Byly zveřejněny další fotky k doplnění photoshootu od Jasona Bella. Hel to na nich opět moc sluší :)

---------fotky v článku-------

I saw the real Oscar!!!

13. července 2012 v 17:14 | Aduska |  About me
Dnes jsem navštívila výstavu s názvem The house of Annie Lennox. Od 7. července do 29. srpna je ke zhlédnutí v Aberdeenu (Skotsko :D) a před tím byla v Londýně. Byl to vážně super zážitek a jelikož je to zdarma, tak tam ještě párkrát zaskočím :) Annie Lennox je známá zpěvačka se svým stylem. I když její styl hudby i oblékání moc nemusím nedá se jí upřít zásluha na soundtracku k Pánovi prstenů. V roce 2003 získala společně s Howardem Shorem a Fran Walsh Oscara za originální song ve filmu Pán prstenů: Návrat krále s názvem "Into the West" a já ho dokonce viděla!!! Nedivte se prosím, že jsem z toho tak nadšená, ale jelikož Oscary sleduju už řadu let, tak mě to prostě nadchlo :) Pár fotek najdete v článku. Bohužel já sama fotit nemohla, takže jen pro představu z Oscarů 2003...


Teď je na řadě princezna Diana

9. července 2012 v 20:48 | Aduska |  News
Královská rodina frčí, to je jisté. Měli jsme tu svatbu, měli jsme tu jubileum a oboje zajímalo sakra hodně lidí. Králova řeč urvala slušnou část Oscarů a Železná lady rezervovala zlatou sošku pro Meryl Streep. Co bude dál?
Celkem logicky se dostane na řadu ta nejoblíbenější členka rodiny, lady Diana, princezna z Walesu. Ztvární ji původem britská herečka Naomi Watts a jak vidíte na jedné z prvních fotek, vypadá, jako by Lady Di z oka vypadla.
Režie Cought in Flight se chopí Němec Oliver Hirschbiegel, od něhož známe hlavně Pád třetí říše a, ehm, několik epizod Komisaře Rexe. S Watsovou pracoval už na ne zrovna zázračné Invazi, ale druhý pokus jim uškodit nemůže.
Naveen Andrews (Sayid ze Ztracených) ztvární Dianina milence, se kterým trávila poslední dva roky života. Právě na tuto etapu se totiž snímek podle scénáře divadelního dramatika Stephena Jeffreyho bude soustředit.
(zdroj: kfilmu.net)

Balmoral aneb Jak se žije ve Skotsku

7. července 2012 v 20:25 | Aduska |  About me
Tak Vás všechny zdravím ze Skotska! Jsem tu jen týden, ale připadá mi to, jako bych tu byla měsíc :) Nový přátelé mě nenechají vůbec vydechnout. Za pět dnů jsme byli ve třech hospodách a ve dvouch večerních klubech. Ale můj den se nezakládá na pití piva a whisky, nebojte. Každé ráno řádně snídám, poté jdeme společně s Pili (má spolubydlící, španělka a spolužačka) do školy. Učí nás střídavě dva učitelé a myslím, že konečně dělám pokroky. Poté se jde vždy asi tak s deseti přáteli na oběd, odpoledne buď nakupujeme potraviny nebo se procházíme po pláži nebo dospáváme :D no a večer následuje zábava....obden.
Ale hlavně bych se chtěla zmínit o Balmoral Castle. Kdo se trochu zajímá o Royal Family ví, že se jedná o Skotské sídlo, kde HM tráví letní prázdniny. Bohužel tam ještě není, protože prý přijíždí tak koncem července, ale i tak to stálo za podívanou :) Viděli jsme celé obrovské zahrady, stáje, část mimo zámek vyhrazenou pro expozici (viděla jsem opravdu zajímavé fotky od dob královny Viktorie po současnost) a vešli jsme i do zámku, kde je bohužel pro turisty k vidění jen jedna místnost, ale i tak tam bylo něco úchvatného! Šedesátiletá whisky, která byla královně darována na počest diamantového výročí její vlády. Pokud nemáte 100 000 000 liber na zakoupení jednoho litru limitované edice, tak to aspoň můžete vidět :)
Vím, že jsem slíbila, že sem budu přidávat články pravidelně, ale nějak vážně není čas :D Snad za týden už takové to bujaré setkávání se opadne :) Zatím papa a užívejte si sluníčka.... vím o čem mluvím, protože tady vysvitlo zatím jen jednou a to na pouhé tři hodiny :D

Jsem na místě!

1. července 2012 v 23:11 | Aduska |  About me
Všechny Vás zdravím!!! Tak jsem úspěšně dorazila! Opravdu nádherné město a super lidi :) Cestou z letiště na ubytovnu se se mnou dali do řeči hned tři lidi. Hned co jsem se ubytovala jsem si udělala pěkně pelech a dvě hodinky jsem se prospala :D Potom jsem se seznámila se svými spolubydlícími. Je tu angličanka s angličanem, kteří přijeli na dva měsíce za prací a jedna španělka, která chodí do stejné školy jako já. Společně jsme prokecali celé odpoledne a večer a začíná se mi tu vážně líbit :) Vypadá to, že i tak budu mít hodně času, takže se tu budou články objevovat víceméně pravidelně :) Snad si užíváte začátek prázdnin!!!