Prosinec 2012

Lego House

23. prosince 2012 v 17:57 | Aduska |  Klips
Rupert Grint se objevil ve videoklipu Eda Sheerana - Lego House. Je to sice už rok staré, ale já to teprve dnes viděla na Óčku :) tak se o to s vámi musím podělit. Jinak mimochodem hezké Vánoce a bohatého Ježíška :)


2013 Golden Globe Nominations

13. prosince 2012 v 18:12 | Aduska |  News
Zrovna včera jsem přemýšlela, které filmy letos budou vybrány, protože zase tak světoborný rok to není, ale nominace na Oscary budou zveřejněny až 15. ledna. Ale jako vždy takovým předskokanem jsou Zlaté Glóby :)
Jsem moc ráda, že je mezi nominovanými má oblíbená Meryl Streep, i když její postava se mi ve filmu moc nelíbí, hraje ji skvěle :) Dále mě potešila nominace pro píseň Skyfall, na které vážně ujíždím a také nominace pro nejlepší animák - Brave (Rebelka). Nakonec bych ráda zmínila Les Miserables (Bídníci). Na film jsem hodně zvědavá a celkem má 4 nominace.
Filmy docela hodně sleduji, ale ty hlavní nominované jsme vůbec neviděla. Je vidět, že mám co dohánět, ale nejdříve to taky někdo musí dát na uložto :D

----------nominace v článku----------

Design 0.21

12. prosince 2012 v 23:32 | Aduska |  About blog
Je to možná trochu moc vánoční, ale já se prostě potřebuji dostat do té správné vánoční nálady :) Opět se omlouvám za neaktivitu, ale znovu jsem onemocněla a do toho připravujeme Maturitní ples, který budeme mít mimochodem již tuto sobotu :)
Takže na designu můžete vidět tři obrázky. Ten první je z loňského roku s Meryl Streep a prezidentem Obamou v Bílém domě, kde Meryl převzala ocenění za celoživotní přínos. Druhý obrázek je z nového animovaného filmu Velká vánoční jízda - mimochodem doporučuji :) a poslední tradičně z romantického filmu, který na Vánoce nesmí chybět - Láska nebeská.
Snad se Vám aspoň trochu líbí a prosím mějte se mnou trpělivost :) Nějaké články co nejdřív dodám.