Září 2013

Donšajni

25. září 2013 v 18:47 | Aduska |  Trailers
Zítra vstupuje do kin nejočekávanější film roku - Donšajni v režii legendárního Jiřího Menzela. Mimochodem Woody Allen se na film už těší a doufá, že bude stejně dobrý, jako režisérovi nejlepší filmy :) Nicméně čeští diváci jsou něco jiného než američtí, takže se to musí líbit hlavně nám :)


HP se vrací v podobě Fantastic Beasts and Where to Find Them

16. září 2013 v 14:28 | Aduska |  News
Způsobem, kterým se má svět Harryho Pottera vrátit, má být kniha Fantastic Beasts and Where to Find Them (Fantastická zvířata a kde je najít) od J.K. Rowling, jak bylo ve čtvrtek 12.9.2013 oznámeno. Scénář píše sama autorka Harryho Pottera. Jedná se o její scenáristický debut a podle všeho má zaděláno na novou sérii.

Nám fanouškům je ovšem jasné, že Fantastic Beasts nejsou román, ale fiktivní učebnice s výpisem mýtických zvířat (děje je tam asi tolik jako ve středoškolské učebnici přírodopisu). Příběh by se tedy mohl točit okolo autora knihy, Newta Scamandera, který cestuje po světě a hledá tajemná zvířata. Což je ten druh příběhu, kde se děj tvoří skoro sám.

Film si na sebe určitě vydělá, jen se trochu obávám nedůstojného a nastaveného návratu do Bradavic.

Týden komunikace

13. září 2013 v 0:31 | Aduska
Tak tohle je naprosto dokonalý spot :) O jeho tvorbě a problematice na toto téma se můžete dozvědět více v tomto videu, které bylo nedávno odvysíláno Českou televizí. Jinak opět po delší době ahoj všem :)