Prosinec 2014

Golden Globe 2015 | Nominations

14. prosince 2014 v 19:09 | Aduska |  News
Před třemi dny byly zveřejněny nominace na Zlaté glóby, které jsou předzvěstí těch Oscarových. Jelikož jsem již četla několik typů podel kritiků, tak mě nic moc nepřekvapilo, jen mě potěšilo potvrzení Meryl a pár dalších :) Pokud si chcete přečíst docela bezva článek s typy na nominace na Oscary, zavítejte SEM.

Video - vyhlášení nominací k 72. ročníku Golden Globe, které proběhlo za přítomnosti Kate Beckinsale, Petera Krause, Pauly Patton a Jeremyho Pivena:


Se sedmi nominacemi se stal zatím nejúspešnějším filmem Birdman. Oproti tomu Nolanův Interstellar je nominován jen za hudbu, tak doufám, že si aspoň odnese pár Oscarů v technických kategoriích.

Slavnostní výhlášení proběhne již 11. ledna 2015 a provázet nás večerem (resp. ránem) nás budou již po třetí Tina Fey a Amy Poehler.

----------všichni nominovaní v článku (vyznačeni mí favorité)----------

Meryl Streep in Into the Woods

7. prosince 2014 v 0:22 | Aduska |  Meryl Streep
Nový film Into the Woods jde do amerických kin již tento měsíc a nemohu se dočkat čím dál tím víc. Kritika dokonce říká, že i když není zrovna zvykem nominovat herce za pohádkové postavy, Akademie bude muset v případě Meryl udělat výjimku. A po zhlédnutí traileru a hlavně po poslechu nově zveřejněného Audia hlavní písně filmu, budete muset souhlasit :)