Leden 2015

Oscar | Nominations 2014

15. ledna 2015 v 20:00 | Aduska |  News
Dnes v brzkých odpoledních hodinách byly vyhlášeny letošní Oscarové nominace. Mírně se liší od těch na Zlatý Glóbus a hlavně nově tu máme technické kategorie, kde podle očekávání v nominacích převládá Nolanův Interstellar. Nejvíce nominací - 9 - se bude snažit proměnit Grandhotel Budapešť a Birdman, ale naopak snímek Selma a Zmizelá pohořely. Červeně jsem označila opět mé favority :)

Vyhlašování 87. ročníku cen Akademie proběhne již 22.2.2015 (u nás jako vždy 23.2. ve 2:00 ráno), takže máte ještě čas dohnat nezhlédnuté filmy. Doporučuji všechny nominované i když mě si získal hlavně "válečný" snímek The Imitation Game a hudba a výkon Meryl v Into the Woods.

----------seznam nominovaných v článku----------

Graham Norton Show | Meryl Streep!!!

13. ledna 2015 v 11:16 | Aduska |  Meryl Streep
Meryl Streep se 9.1.2015 zúčastnila úplně poprvé mé oblíbené show Grahama Nortona :) Celou show najdete ZDE, kde je společně s Markem Ruffalem a Jamesem McAvoyem. Stojí to opravdu zhlédnout celé, jelikož opět zmínila svůj konkurz na King Kinga nebo například to, že přímo pro ni složil Sonheim (Sweeney Todd, Into the Woods) píseň....ta se ve filmu Into the Woods neobjevuje, ale prý bude na DVD ;-)...a mnoho dalších povedených kousků, jako skotský akcent :) Takže tady můžete zhlédnout menší ochutnávku :)


Golden Globe 2015 online!

11. ledna 2015 v 13:39 | Aduska |  News
Tak co myslíte, dostane ho? :) Já bych jí to neskutečně přála. Pokud jste nový filmový muzikál Into the Woods ještě neviděli, tak doporučuji rychle stahovat na uložto. Titulky sice ještě nejsou, ale jelikož se jedná skoro čistě o hudbu, tak by tomu překlad jen uškodil :) Meryl je tam podle mě všechny převálcovala svým úchvatným výkonem. Dokonce musím říci, že se mi tato role líbí po herecké stránce nejvíc z jejích dosavadních.

Přímý přenos Glóbů začíná ve 2:00 a pokud chcete vidět už červený koberec, tak ten se začne pořádně zaplňovat v 1:00. Večerem nás budou provázet již po třetí Tina Fay a Amy Pohler, které mám rozhodně radši než Rickeyho.

Odkazy se začnou objevovat až těstě před zahájením, takže aktualizujte tento článek nebo se pokuste nějaký stream vygooglit :)

.......

0:55 Vítejte :) ZDE najdete přenos

----------vítězové v článku----------